Sprzęt

Ekstraktor Ashbys Spot Master 120 PSI

Ekstraktor do prania Ashbys Spot Master wyposażony w pompę roztworu o wysokim natężeniu przepływu 120 psi. System silnika odkurzacza Heavy Duty Performance, zapewniający najwyższą wydajność czyszczenia tapicerek meblowych. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, firmach o małej powierzchni oraz mieszkaniach prywatnych. Z wbudowanym przepływowym podgrzewaczem w zbiorniku na roztwór, zapewniając temperaturę do 70°C, co zwiększa efektywność czyszczenia.

Ekstraktor Ashbys Sensei 250 PSI

Ekstraktor do prania Ashbys Sensei wyposażony w pompę roztworu o wysokim natężeniu przepływu 250 psi. System silnika odkurzacza Heavy Duty Performance, zapewniający najwyższą wydajność czyszczenia tapicerek meblowych. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, firmach o dużej jak i małej powierzchni oraz mieszkaniach prywatnych. Z wbudowaną grzałką zanurzeniową zbiornika na roztwór, zapewniająca temperaturę do 70°C, co zwiększa efektywność czyszczenia.

Ekstraktor Ashbys Enforcer 800 PSI

Ekstraktor do prania Ashbys Enforcer wyposażony w pompę roztworu o wysokim natężeniu przepływu 800 psi. System silnika odkurzacza 2 x Heavy Duty Performance, zapewniający najwyższą wydajność czyszczenia dywanów wykładzin obiektowych. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, firmach o dużej powierzchni. Z wbudowaną grzałką zanurzeniową zbiornika na roztwór, zapewniająca temperaturę do 70°C, co zwiększa efektywność czyszczenia. .

Duplex 420 Steam

Duplex 420 steam rozwiąże problemy trudnych i tłustych plam z dużą oszczędnością czasu oraz tym, że nie przemacza powierzchni ponieważ jest urządzeniem wyposażonym w wytwornicę pary. Dysze parowe nadają na powierzchnie bezpośrednio bardzo wysoką temperaturę ułatwiając przez to usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Urządzenie to stworzono dla kompletnego czyszczenia i osuszania wszystkich rodzajów podłóg. Maszyna jest także wyposażona w dwa standardowe zbiorniki, które mogą być używane do zwykłego czyszczenia z roztworem. Szorowarka jest przeznaczona do czyszczenia dywanów, wykładzin, korytarzy, podłóg kuchennych, łazienek, mat wejściowych, itp.

Zipper

Zipper szybko czyści dywany, wychwytując i dostarczając całą moc, jaką może wygenerować Ekstraktor Ashbys Enforcer 800 PSI. Pięć dysz natryskowych jest całkowicie zamkniętych pod kolektorem, aby zapewnić utrzymanie wysokiej temperatury/pary. Zachowane ciepło nie wydostanie się ze strefy czyszczenia co spowoduje rozpuszczenie najbardziej uporczywych zabrudzeń. Przednie i tylne ślizgacze teflonowe odsysają zabrudzenie z czyszczonej powierzchni z dwukrotną siłą niż standardowe lance podłogowe.

Carpet Cleaner TM3

Carpet Cleaner TM3 Renovator to jedna z najpopularniejszych na świecie szorowarek walcowych przeznaczonych do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych. Dwie szczotki cylindryczne, położone blisko siebie sprawiają, że urządzenie doskonale rozczesuje i podnosi włókna, a dzięki temu zaaplikowana chemią dociera do zabrudzeń znajdujących się w głębi runa.

Odkurzacz Puzzi 200

Odkurzacz piorący dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, firmach o dużej jak i małej powierzchni oraz mieszkaniach prywatnych.

Odkurzacz NT35-1

Uniwersalny, kompaktowy odkurzacz z funkcją zbierania wody, o solidnej konstrukcji. Duża siła ssania turbiny doskonale sprawdza się na przygotowaniu powierzchni przed praniem ekstrakcyjnym na małych jak i dużych powierzchniach wymagających regularnych porządków.

Dmuchawa AB 20

Dmuchawa AB 20 to doskonałe urządzenie do suszenia wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych, jak i samochodowych po czyszczeniu ekstrakcyjnym oraz osuszaniu zalanych pomieszczeń. Dzięki swojej konstrukcji i wydajności dmuchawa może pracować w różnych pozycjach i zapewnia optymalny przepływ powietrza wymagany podczas procesu suszenia, zwłaszcza w pomieszczeniach o złej wentylacji.

Carpet Cleaner

System czyszczenia tapicerki metodą Carpet Cleaner polega na wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej maszyny i użyciu odpowiedniego preparatu. Roztwór wtarty w tapicerkę rozpuszcza zabrudzenia i związuje je w mikrokryształki. Odkurzenie tapicerki w ostatnim etapie czyszczenia nie tylko usuwa powierzchniowy brud, ale także skrystalizowane zabrudzenia.

Tornador Black

Skuteczny pistolet do czyszczenia na mokro wszelkiego rodzaju zabrudzeń karoserii i wnętrza samochodu, bez problemu usuwa brud z klimatyzacji, elementów lustrzanych i z tworzyw, siedzeń, tapicerki, dywaników, wylotów powietrza oraz wszelkiego rodzaju trudnego do usunięcia brudu i zanieczyszczeń. Pistolet dzięki specjalnie ukształtowanej dyszy z wirującym metalowym rdzeniem, wytwarza pod wpływem sprężonego powietrza, efekt tornada który czyści wszystkie elementy, przy niewielkim stopniu zwilżenia. Tornador Black dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc, gdzie nie dotrze żadne urządzenie.

Ozonator

Generator ozonu to urządzenie do usuwania nieprzyjemnych zapachów z każdego pomieszczenia tj.(mieszkania, siłownie, sauny, restauracje, hotele, biura, kabiny samochodowe itd. ). Stężony ozon jest to jedna z odmian alotopowych tlenu. Posiada silne właściwości dezynfekujące, usuwanie alergenów, dezynfekcja łazienek, lodówek, zamrażarek innych zastosowań domowych. Ma również zastosowanie do odgrzybiania klimatyzacji samochodowej.