Sprzęt

Odkurzacz Puzzi 200

Odkurzacz piorący dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, firmach o dużej jak i małej powierzchni oraz mieszkaniach prywatnych.

Odkurzacz NT35-1

Uniwersalny, kompaktowy odkurzacz z funkcją zbierania wody, o solidnej konstrukcji. Duża siła ssania turbiny doskonale sprawdza się na przygotowaniu powierzchni przed praniem ekstrakcyjnym na małych jak i dużych powierzchniach wymagających regularnych porządków.

Szorowarka BDS33/180 C

Szorowarka jednotarczowa jest niezastąpiona w placówkach takich jak: salony samochodowe, butiki, szkoły, przedszkola, muzea, hotele, restauracje, a także w biurach i budynkach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach. Pozwala ona w szybszym czasie wyczyścić dużą powierzchnię. Specjalistyczny zbiornik maszyny pozwala, aby na czyszczoną powierzchnię nałożyć odpowiednią dawkę szamponu, a odpowiednią szczotką spienia się go i jednocześnie wciera w wykładzinę, piorąc ją. Nawet dogłębny brud rozpuszcza się, a następnie krystalizuje – na koniec wypraną powierzchnię trzeba dokładnie odkurzyć i usunąć nagromadzony skrystalizowany brud.

Dmuchawa AB 20

Dmuchawa AB 20 to doskonałe urządzenie do suszenia wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych, jak i samochodowych po czyszczeniu ekstrakcyjnym oraz osuszaniu zalanych pomieszczeń. Dzięki swojej konstrukcji i wydajności dmuchawa może pracować w różnych pozycjach i zapewnia optymalny przepływ powietrza wymagany podczas procesu suszenia, zwłaszcza w pomieszczeniach o złej wentylacji.

Carpet Cleaner

System czyszczenia tapicerki metodą Carpet Cleaner polega na wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej maszyny i użyciu odpowiedniego preparatu. Roztwór wtarty w tapicerkę rozpuszcza zabrudzenia i związuje je w mikrokryształki. Odkurzenie tapicerki w ostatnim etapie czyszczenia nie tylko usuwa powierzchniowy brud, ale także skrystalizowane zabrudzenia.

Tornador Black

Skuteczny pistolet do czyszczenia na mokro wszelkiego rodzaju zabrudzeń karoserii i wnętrza samochodu, bez problemu usuwa brud z klimatyzacji, elementów lustrzanych i z tworzyw, siedzeń, tapicerki, dywaników, wylotów powietrza oraz wszelkiego rodzaju trudnego do usunięcia brudu i zanieczyszczeń. Pistolet dzięki specjalnie ukształtowanej dyszy z wirującym metalowym rdzeniem, wytwarza pod wpływem sprężonego powietrza, efekt tornada który czyści wszystkie elementy, przy niewielkim stopniu zwilżenia. Tornador Black dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc, gdzie nie dotrze żadne urządzenie.

Ozonator

Generator ozonu to urządzenie do usuwania nieprzyjemnych zapachów z każdego pomieszczenia tj.(mieszkania, siłownie, sauny, restauracje, hotele, biura, kabiny samochodowe itd. ). Stężony ozon jest to jedna z odmian alotopowych tlenu. Posiada silne właściwości dezynfekujące, usuwanie alergenów, dezynfekcja łazienek, lodówek, zamrażarek innych zastosowań domowych. Ma również zastosowanie do odgrzybiania klimatyzacji samochodowej.

Duplex 420 steam

Duplex 420 steam rozwiąże problemy trudnych i tłustych plam z dużą oszczędnością czasu oraz tym, że nie przemacza powierzchni ponieważ jest urządzeniem wyposażonym w wytwornicę pary. Dysze parowe nadają na powierzchnie bezpośrednio bardzo wysoką temperaturę ułatwiając przez to usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Urządzenie to stworzono dla kompletnego czyszczenia i osuszania wszystkich rodzajów podłóg. Maszyna jest także wyposażona w dwa standardowe zbiorniki, które mogą być używane do zwykłego czyszczenia z roztworem. Szorowarka jest przeznaczona do czyszczenia dywanów, wykładzin, korytarzy, podłóg kuchennych, łazienek, mat wejściowych, itp.