O firmie

Cleaning Services

jest dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość branży w zakresie czyszczenia, prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Wykonujemy także suszenie i ozonowanie. Nasza praca jest na najwyższym poziomie – starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą.

Gwarantujemy najwyższe zadowolenie z wykonywanych przez nas usług – gwarancją na to jest przede wszystkim doskonale wykwalifikowany personel, jak i najwyższej jakości sprzęt oraz środki chemiczne firmy Kärcher i Cartec, które są bezpieczne dla wszelkich materiałów sztucznych i naturalnych. Pozostawiają po sobie przyjemny zapach i uczucie świeżości.

Oferujemy korzystną współpracę zarówno dla osób prywatnych jak i dla większych firm czy instytucji publicznych. Wykonujemy zarówno jednorazowe jak i długoterminowe zlecenia.

Nasze usługi dostosowujemy do Państwa wymagań oraz indywidualnych oczekiwań, dlatego też posiadamy już grono wiernych i zadowolonych Klientów!

Na terenie całego Trójmiasta dojazd do klienta gratis.

Naszym obszarem działania, jest Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz okolice.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.