O firmie

Cleaning Services

jest dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość branży w zakresie czyszczenia, prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Wykonujemy także suszenie i ozonowanie. Nasza praca jest na najwyższym poziomie – starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą.

Gwarantujemy najwyższe zadowolenie z wykonywanych przez nas usług – gwarancją na to jest przede wszystkim doskonale wykwalifikowany personel, jak i najwyższej jakości sprzęt oraz środki chemiczne firmy Ashbys Enforcer, Ashbys Sensei, Duplex 420 steam, Carpet Cleaner, Global Clean, Prochem, TMF, HydraMaster, Chemspec, Kärcher, Kwazar, Cartec, które są bezpieczne dla wszelkich materiałów sztucznych i naturalnych. Pozostawiają po sobie przyjemny zapach i uczucie świeżości.

Oferujemy korzystną współpracę zarówno dla osób prywatnych jak i dla większych firm czy instytucji publicznych. Wykonujemy zarówno jednorazowe jak i długoterminowe zlecenia.

Nasze usługi dostosowujemy do Państwa wymagań oraz indywidualnych oczekiwań, dlatego też posiadamy już grono wiernych i zadowolonych Klientów!

Na terenie całego Trójmiasta dojazd do klienta gratis.

Naszym obszarem działania, jest Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz okolice.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.