Chemia

Prochem

Silny i skuteczny detergentowy prespray do wstępnego czyszczenia silnie zabrudzonych wykładzin obiektowych. Idealnie nadaje się do wykładzin w restauracjach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie występuje duża ilość tłustych, oleistych, spożywczych i białkowych plam, błota, trawy, tuszu, smaru i wielu innych.

Global Enzym

Skoncentrowana mieszanka bio-enzymów o szerokim spektrum działania. Prespray enzymatyczny o wysokim pH stworzony do zwalczania najbardziej uciążliwych, olejowych, tłuszczowych, białkowych i lepkich plam na dywanach i tapicerkach syntetycznych.

Global Power Blast

Środek czyszczący do silnych zabrudzeń z wykładzin dywanowych. Sproszkowany prespray rozpuszczalnikowy o wysokim pH do czyszczenia ciągów kominikacyjnych jako środek natryskowy do czyszczenia wstępnego oraz wybawiania plam z dywanów.

Proszek RM 760

Oryginalny proszek Kärcher do prania wykładzin, dywanów i tapicerek metodą ekstrakcji.

Kosmetyki Cartec

Najlepsze preparaty do czyszczenia i konserwacji elementów w samochodzie. Czyszczą i nabłyszczają części z tworzyw sztucznych i gumy: zderzaki, opony, listwy boczne, deski rozdzielcze, plastiki, boczki. Nadają głęboki połysk oraz całkowicie wysychają i nie kleją się nadając przyjemny zapach i naturalny wygląd.