Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki wykonywane jest we wszystkich rodzajach pojazdów (auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, mikrobusy, autobusy, autokary, campery. Kompleksowo świadczymy również usługi na jednostkach pływających takich jak: jachty, promy, statki).

Nasze usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm (salony oraz komisy samochodowe).

Usługa prania i czyszczenia tapicerek samochodowych wykonywana jest w miejscu wyznaczonym przez Klienta, w którym będzie dostęp do prądu i wody (do wyprania tapicerki przeciętnego samochodu wystarcza od 10 do 20 litrów wody). Takim miejscem może być garaż (wolno stojący lub podziemny), miejsce przed domkiem, działka, i tym podobne.

Pranie odbywa się metodą ekstrakcyjną za pomocą przemysłowych urządzeń oraz sprawdzonych środków piorących firmy. Za pomocą specjalnej dyszy powierzchnia tapicerki natryskiwana jest pod ciśnieniem roztworem środka czyszczącego. W przypadku, gdy obicie jest zabrudzone w niewielkim stopniu wystarczy po chwili odessać rozpuszczony brud. W niektórych przypadkach konieczne jest wyszorowanie tapicerki szczotką, aby w ten sposób wspomóc proces rozpuszczania brudu przed odessaniem go wraz z płynem. Dzięki mocnym turbinom ssącym urządzeń w wypranej tapicerce pozostają jedynie śladowe ilości wilgoci.

Zarówno do czyszczenia wnętrza samochodu wykorzystujemy urządzeń Tornador Black. Pozwala nam na dokładne wyczyszczenie wszelkich trudno dostępnych miejsc, gdzie nie dotrze żadne urządzenie. Usuwa brud z klimatyzacji, wylotów powietrza, słupków, plastików oraz wszelkiego rodzaju zakamarków. Pistolet dzięki specjalnie ukształtowanej dyszy z wirującym metalowym rdzeniem, wytwarza pod wpływem sprężonego powietrza, efekt tornada który czyści wszystkie elementy, przy niewielkim stopniu zwilżenia.